Můj příběh


Kouč a mentor celostního přístupu k životu!Jsem člověk nadšený do pomáhání lidem na jejich životní i profesní cestě, výživy, pohybu a osobního rozvoje. 

Rozhodl jsem se proto podělit o nahromaděné letité zkušenosti, znalosti a informace s ostatními, kteří mají zájem o své životní naplnění, zdraví a potřebují nasměrovat správným směrem, aby se cítili skvěle ve svém těle i životě!

Neustále se vzdělávám v rámci koučování a celostního pohledu na člověka a nabité informace praktikuji sám na sobě, abych mohl předávat funkční a efektivní postupy dále lidem.


Jak to začalo?


Již jako malý kluk jsem měl rád pohyb a sport, kdy jsem cvičil gymnastiku, trénoval karate, hrál jsem závodně fotbal, basketbal a při nástupu na střední školu jsem se začal zabývat "amatérským" posilováním a k tomu související výživu. Od té doby chodím pravidelně cvičit a zajímám se do hloubky o problematiku správného stravování, výživu těla a k tomu úzce spojené myšlení a osobní rozvoj.

Ná mé životní cestě jsem si uvědomil, že je na internetu spousty mylných informací a ani se není čemu divit, že jsou lidi z toho zmatený a neví co si počít s vlastním tělem, jak se správně stravovat, hýbat a jak si plnit své sny a cíle. Na základě vyzkoušení spousty směrů, režimů a stravování jsem se rozhodl předávat tyto moje bohaté zkušenosti lidem jako mentor. 

Brzo jsem si ale uvědomil, že mentorování není tolik efektivní, protože každý má svojí "životní bublinu" a informace vstřebává různým způsobem. Jak docílit velké úspěšnosti při dosahování cílů byla pro mě velká otázka. Na tuto otázku mi přišla odpověď a to byl - KOUČINK! Od té doby se vzdělávám a rozvíjím jako Kouč a se svými klienty nahlížíme na život jako na hru a každý díl této hry je vyhratelný dle vlastních pravidel, které si klient nastavuje. Společně pak tuto hru vyhráváme!

Osobně se stále zdokonaluji formou studia ze zahraničních zdrojů, "testováním" a praktikováním na sobě a následně efektivní postupy probírám s klienty a nastavujeme to nejlepší individuálně. 


Mým cílem je inspirovat co nejvíce lidí, aby žili kvalitní a smysluplný život ve zdravém těle a plnili si u toho své sny a cíle!


Další milník v mém životě nastal, když jsem se dostal ke dvěma projektům, které propojují osobní rozvoj a podnikání! Ucítil jsem, že takto dále můžu pomoct mnoha lidem nejenom při tom, aby se cítili skvěle ve svém těle, ale zároveň je mohu posouvat v budování finanční a časové svobody! Toto podnikání je moderní a novodobé, při kterém si člověk buduje svojí osobní značku a zároveň přitom pomáhá jak sobě, tak i mnoha lidem ve svém okolí či kdekoliv na světě! A to mě na tom fascinuje nejvíce. Podnikaní odkudkoliv, jen za pomocí telefonu s připojením na internet.

Pokud Tě oslovuje stát se pánem/paní svého času a vydělávat si odkudkoliv –> ať už je to z pohodlí domova nebo třeba někde z pláže, tak mrkni na tuto stránku –> PODNIKEJ ODKUDKOLIV


Moje vize


POMÁHAT lidem v rámci ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU a PLNĚNÍ SI SNŮ A CÍLŮ, které je udělají ŠŤASTNĚJŠÍMI a budou tak žít naplněný SVOBODNÝ život v HOJNOSTI!


Kontaktuj mě!