Podpoř střeva a mikrobiom

90% Hormonu štěstí se tvoří ve střevech

STŘEVO JE NÁŠ "DRUHÝ" MOZEK A STŘEVNÍ MIKROBIOM OVLIVŇUJE NEJEN NÁŠ FYZICKÝ STAV, ALE I PSYCHIKU, POCITY A EMOCE.

Zažíváš něco z níže uvedeného?

 • Máš kožní problémy (akné, lupénka,..)?
 • Máš často nafouklé břicho?
 • Nemáš energii přes den, cítíš únavu?
 • Necítíš se dobře, máš špatnou náladu, nic Tě pořádně nebaví?
 • Chodíš nepravidelně na záchod?
 • Cítíš potíže s trávením, jako je nadýmání, průjem nebo zácpa?
 • Máš zvýšená citlivost na stres?
 • Vnímáš časté změny v hmotnosti?
 • Máš zhoršení imunitní odpovědi, tedy "chytneš" často nějakou nemoc?
 • ....

Tak to Ti pravděpodobně může pomoct užívání vlákniny FIBER a komplexní podporu mikrobiomu TREBIOTIC!

CO JE MIKROBIOM?

Mikrobiom je neuvěřitelně důležitým aspektem našeho zdraví. Jedná se o celou řadu bakterií, virů a jiných mikroorganismů, které obývají naše tělo a plní klíčové funkce pro udržení našeho zdraví. 

Víte, že mikrobiom tvoří až 1,3x více buněk než má tělo vlastních buněk?

Bohužel, moderní životní styl, stres, nezdravá strava a antibiotika mohou narušit rovnováhu v našem mikrobiomu. To může vést k celé řadě zdravotních problémů, jako jsou problémy s trávením, imunitní poruchy, únavnost, kožní problémy a dokonce i psychické potíže.

Ale nezoufejte! Existuje mnoho způsobů, jak podpořit svůj mikrobiom a udržet ho v rovnováze. Zdravá strava, dostatek spánku a cvičení jsou jen některé z nich. A aby jste měli jistotu, můžete také využít kvalitní doplňky stravy, které pomohou podpořit vaše mikrobiom v boji proti negativním vlivům moderního života.

Zajímavost: Až 70% naší imunity se nachází ve střevech a zároveň se řiká, že cca 70% naší imunity je ve střevech... NÁHODA? .... NENÍ!

A CO TU MÁME DALŠÍHO V RÁMCI DŮLEŽITÝCH INFORMACÍ:

Nerovnováha bakteriální střevní mikroflóry může mít za následek i to, že ačkoliv jíte kvalitní vitamíny a doplňky stravy, tak ten účinek tolik nepociťujete, protože se vám ze střev nevstřebají do krevního řečiště

Faktem je, že stovky bilionů mikrobiálních "vetřelců" ve střevech, jsou pro naše přežití naprosto nezbytné, máme jich přeci v těle 1,3x tolik, co našich buněk

Vědci studující lidský mikrobiom zjistili, že si lidé se svými střevními mikrobi vytvářejí vazbu umožňující život a lidské geny ovlivňují genetiku mikrobiomu a že geny mikrobiomu regulují geny v našich buňkách! (Bruce Lipton, Biologie víry, str.45). 

Snižující se rozmanitost lidského mikrobiomu vede k tomu, že se zvyšuje náchylnost k chronickým onemocněním od alergií a astmatu až k diabetu a obezitě.

Střeva jsou hlavním orgánem imunitního systému, zajišťují absorpci vitamínů, minerálů a živin, brání prosakování toxinů do krve a produkují hormony a zajišťují hormonální balanc. Zdravá střevní mikroflóra se nám odvděčí lepším zažíváním, silnější imunitou, snadnějším hubnutím, lepší náladou, větší energií, minimalizací zánětů v těle, hormonální rovnováhou - zmizení vyrážek a kožních potíží, zvýšenou vstřebatelností výživových doplňků, stabilizovanou hladinou cholesterolu,....

... a dalo by se pokračovat dál!

CO TEDY S TÍM?

Zdravá strava, dostatek spánku a cvičení jsou některé s doporučení v rámci zdravého životního stylu. Je to určitě NUTNOST, zařadit tyto "aktivity" a návyky do života, pokud chceme mít funkční střeva a mikrobiom!

Osobně vím, že je to dlouhodobější záležitost, něž se dostaneme do bodu, kdy už máte "zajeté" návyky a tělo funguje jak má! Pokud to chcete ale dělat efektivně, tak zde je i "zkratka", která tomu může pomoci a to jsou samozřejmě kvalitní doplňky výživy pro podporu střev a mikrobiomu!

Užíval jsem jich už mnoho! Některé byly celkem dobré, některé jsem po pár dnech ihned vynechal, protože mi nevyhovovaly, atd...

Po delší době mi kamarádka doporučila vlákninu FIBER a komplexní podporu mikrobiomu TreBiotic!

Začal jsem je tedy užívat a ejhle... Najednou jsem se cítil mnohem lépe, měl jsem více energie, trávení bylo takové lehčí, chození na záchod je prostě luxusní zážitek :) , no a spousta dalších krásných benefitů to přineslo do mého života!

Tyto doplňky jsou totiž navrženy tak, aby pomohly udržet mikrobiom v rovnováze a podpořily celkové zdraví. Jsou vyrobeny z nejlepších přírodních ingrediencí a jsou bezpečné a opravdu účinné. S těmito doplňky jsem měl a mám jistotu, že mé tělo je v "dobrých rukou".

PODÍVEJME SE BLÍŽE NA PRODUKTY

FIBER A TREBIOTIC

AXIS™ TREBIOTIC

Exkluzivní Microbiome Matrix™ podporuje optimální zdraví střev, imunitní funkce, zdraví mozku a celkovou pohodu.

Střevní mikrobiom je hlavní bránou ke zdraví. Špičková věda o nutraceuticích, která přesahuje zdraví střev s technologií Microbiome Matrix™ 3 v 1 se třemi klíčovými faktory je dokonalým pomocníkem v péči o zdravou střevní mikroflóru

Prebiotikum GOS pomáhá prospěšným střevním bakteriím osídlit se rychleji a s větší hustotou!

Probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje 3 vědecky vybrané kmeny bakterií odolných vůči kyselinám, které prokazatelně podporují diverzitu mikrobiomu, imunitní zdraví a zdraví mozku a kognitivních funkcí

EpiCor® GI+ - celozrnná fermentovaná složka podporuje zdravou výstelku střev pro optimální vstřebání mikroživin a celkovou pohodu.

Axis TreBiotic využívá inovativní systém dodávání perliček a není potřeba polykat žádné pilulky.


JEDINEČNÝ KOMPLEX PREBIOTIK, PROBIOTIK A POSTBIOTIK V JEDNOM!

Vláknina FIBER


Jedinečný komplex vlákniny s vitamíny a probiotickým kmenem pomůže získat až 24% doporučené dávky vlákniny na denní porci.

 • Jednoduchý a snadný způsob, jak zůstat na vrcholu svého příjmu vlákniny.
 • Podporuje zdravý trávicí systém, zdraví střev a odstraňování odpadních látek, což pomáhá navozovat pocity pohody.
 • Pomáhá udržovat normální a zdravou hladinu cholesterolu. Pomáhá omezit pocity hladu mezi jídly.
 • Směs vlákniny obsahuje slupky semen psyllia, celulózu a guarovou gumu.
 • Formule také obsahuje inulin a Bacillus subtilis, který je znám jako půdní probiotikum, které velice dobře odolává kyselému žaludečnímu prostředí.
 • Fiber je Bezlepkový.

K ČEMU JE TEDY DOBRÁ VLÁKNINA?

Vláknina je pro lidské tělo a zdraví velmi důležitá. Vláknina je druh sacharidu, který se nachází v rostlinách a který se nedokáže trávit trávicím systémem člověka. Místo toho prochází střevy beze změny a plní důležitou úlohu v trávicím procesu.

Vláknina má několik důležitých výhod pro zdraví člověka:

 • Zdraví střev: Vláknina zlepšuje trávení a průchodnost střev, pomáhá předcházet zácpě a chrání před některými druhy rakoviny střeva.
 • Snížení hladiny cholesterolu: Vláknina snižuje hladinu cholesterolu v krvi a pomáhá tak předcházet srdečním chorobám.
 • Kontrola hladiny cukru v krvi: Vláknina pomáhá udržovat stabilní hladinu cukru v krvi a předchází tak vzniku cukrovky.
 • Hubnutí: Vláknina snižuje pocit hladu, pomáhá udržovat stabilní hladinu krevního cukru a tím podporuje hubnutí.

Doporučená denní dávka vlákniny pro dospělého člověka je asi 25-30 gramů. Nejlepší zdroje vlákniny jsou ovoce, zelenina, celozrnné obiloviny, luštěniny a ořechy. Pokud nezískáváte dostatek vlákniny ze stravy, můžete použít doplňky stravy nebo se poradit se svým lékařem nebo dietologem.

Podle výzkumu průzkumné agentury STEM/MARK, který byl proveden v roce 2020, průměrná konzumace vlákniny v České republice je 18-20 gramů denně!


TO ZNAMENÁ, ŽE VĚTŠINA LIDÍ NEDOSAHUJE DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKY VLÁKNINY!

POKUD TĚ PRODUKTY ZAUJALY, 

TAK SI JE MŮŽEŠ OBJEDNAT VÝHODNĚ NA E-SHOPU nebo MI NAPIŠ A OBJEDNÁME TO SPOLEČNĚ

JAK SNADNO A NEJVÝHODNĚJI V E-SHOPU POPRVÉ NAKOUPIT?

Na první nákup získáš SLEVU €10!


ZDE JE VIDEJKO, JAK POPRVÉ NAKOUPIT


POKUD NECHCEŠ HNED OBA PRODUKTY, TAK TO UDĚLEJ TAKTO:

OBJEDNEJ SI NEJDŘÍVE 

VLÁKNINU FIBER...

.... A PAK SI DALŠÍ MĚSÍC OBJEDNEJ TREBIOTIC (+ FIBER)


Pro více informací, recenzí, tipů a inspirace doporučuji vstoupit do skupiny Kolagenový Matrix®


DALŠÍ NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY

TADY JE PÁR ZÁKLADNÍCH BODŮ K DODAVATELI

 

Mimo jiné má v e-shopu 

VYSOCE KVALITNÍ PATENTOVANÝ KOLAGEN


Více info najdete ve skupině Kolagenový Matrix®