KOUČOVÁNÍ A MENTOROVÁNÍ

CESTA KE ŠŤASTNĚJŠÍMU ŽIVOTU 

SKVĚLÁ ZPRÁVA PRO ZÁJEMCE O SPOLUPRÁCI!

AKTUÁLNĚ SE MI UVOLNILI 2 VOLNÁ MÍSTA NA KONZULTACE ČI DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI!

POTKAT SE MŮŽEME NA JEDNOM AŽ NĚKOLIKA INDIVIDUÁLNÍCH SETKÁNÍCH, KDE PROBEREME TVÉ ZVOLENÉ TÉMA!

Pokud se potřebuješ sejít a VYŘEŠIT JEDNU TVOJÍ VÝZVU v rámci spánku, stravování, pohybu, nastavení mysli, zvládání emocí, otužování, atd... Tak to ZVLÁDNEME BĚHEM JEDNOHO SETKÁNÍ, kde si rozebereme, kde může být "zádrhel" a zároveň Ti PŘEDÁM EFEKTIVNÍ DOPORUČENÍ, co s tím udělat a JAK VÝZVU ZDOLAT!

Pokud si chceš život POSUNOUT NA NOVOU ÚROVEŇ a dostat se do stavu, kdy se CÍTÍŠ SKVĚLE VE SVÉM TĚLE a praktikuješ velice efektivní KROKY KE ŠŤASTNĚJŠÍMU ŽIVOTU, tak mám pro Tebe PŘIPRAVENÝ PROGRAM NA CCA 3 MĚSÍCE!

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Během setkání  Ti postupně předám velké znalosti a know-how, které budeš praktikovat během dnů!

BUDEME POSTUPOVAT PO JEDNOTLIVÝCH TÉMATECH, KTERÉ JSOU DŮLEŽITÉ PRO ŽIVOT, PROŽÍVÁNÍ ŠTĚSTÍ A TVOŘENÍ SI VLASTNÍ REALITY SE SPLNĚNÝMI SNY A CÍLI! 

Zažiješ velké změny v životě a získáš nástroje, cvičení, metody, informace, které můžeš využívat do konce svého života a budeš tak prožívat život, který BUDE STÁT ZA TO!

Není to je o informacích, ale HLAVNĚ O PRAKTIKOVÁNÍ doporučených postupů a technik! 

BUDEME PARŤÁCI NA TVOJÍ CESTĚ ZA VYSNĚNÝM ŽIVOTEM I TĚLEM, PLNÉHO ZÁZRAKŮ, RADOSTI A ŠTĚSTÍ!

JAKÉ TÉMATA SPOLEČNĚ PROBEREME?

CHCEŠ CÍTIT ŠTĚSTÍ A VITALITU KAŽDÝ DEN? 

Nabízím Ti komplexní přístup k transformaci Tvého života. Projdeme spolu okruhy, které ovlivňují Tvé zdraví a štěstí.

OKRUH 1: CIRKADIÁNNÍ RYTMUS 

Cirkadiánní rytmus je biologický rytmus, který ovlivňuje všechny naše funkce v těle v průběhu 24 hodin. Správný cirkadiánní rytmus Ti pomůže se cítit během dne plní energie, mít dobrou náladu a lepší spánek v noci. Pomocí této metody se naučíš, jak regulovat svůj spánek, stravování a pohyb, aby jsi mohl/a dosáhnout harmonie svého těla a mysli.


OKRUH 2/3: STRAVOVÁNÍ, STŘEVA A MIKROBIOM 

Výživa a střeva jsou klíčovými prvky pro naše zdraví. Strava ovlivňuje nejen naši hmotnost, ale také naši náladu, myšlení a celkovou pohodu. Naše střeva osidluje mikrobiom, který je klíčem k našemu zdraví a náladě. Spolu se naučíme, jak správně jíst, co je funkční stravování, jak vybudovat zdravý mikrobiom a čemu se vyhýbat, aby se tělo nedostalo do stavu podvýživy a nadměrného tuku.


OKRUH 4: POHYB 

Pohyb je nezbytný pro naše zdraví a kondici. Pomocí tohoto okruhu se naučíš, jak cvičit správně, jak vybudovat a udržet motivaci a jak integrovat pohyb do svého každodenního života. Tento okruh Ti pomůže dosáhnout vyššího fyzického výkonu a zlepšit svou kondici. Zároveň pochopíš, proč je pohyb důležitý pro náš život i omlazování těla.


OKRUH 5: EMOČNÍ ŠKÁLA 

Důležitá životní otázka je: "Jak se cítíš?" Emocionální rovnováha je klíčová pro naši celkovou pohodu a štěstí. Pomocí tohoto okruhu se naučíš, jak řídit a pozorovat své emoce,  jak budovat silný emocionální základ. Tento okruh Ti pomůže dosáhnout lepšího emocionálního zdraví a vyrovnanosti. 


OKRUH 6: MINDSET

 V tomto okruhu se zaměříme na Tvé myšlení a přesvědčení. Ukážeme si, jak se dívat na svět a na svůj život jinýma očima a jak se vyvarovat negativního myšlení, které má negativní vliv na naší duševní pohodu. Ukážeme si, jak si udržet pozitivní náladu a jak se soustředit na své cíle a sny. 


OKRUH 7: DÝCHÁNÍ

 V tomto okruhu se zaměříme na správné dýchání. Ukážeme si, jak dýchání ovlivňuje náš život a jak ho můžeš využít ke zlepšení Tvého zdraví. Naučíš se techniky dýchání, které Ti pomohou zlepšit koncentraci, uvolnit se a zmírnit stres. Díky správnému dýchání se tělo zbavuje i přebytečného tuku, posiluje imunitu a celkovou pohodu v životě.


OKRUH 8: OTUŽOVÁNÍ 

V tomto okruhu se zaměříme na otužování. Ukážeme si, jak Tě otužování posílí a jak Ti pomůže zlepšit zdraví a odolnost. Naučíš se, jak začít s otužováním a jak ho postupně zvyšovat, aby Ti přinášelo co největší prospěch. Otužování prospívá nejen zdraví, ale i naší náladě a hormonům v těle.


OKRUH 9: REGENERACE 

V tomto okruhu se zaměříme na regeneraci. Ukážeme si, jak správně regenerovat své tělo a mysl, aby jsi  byl/a plný/á energie a zdraví. Naučíš se, jak si správně odpočinout a jak si vybrat správnou aktivitu, která Ti pomůže se zrelaxovat a uvolnit.


OKRUH 10: DOPAMINOVÝ DETOX

V posledním okruhu, dopaminový detox, se budeme věnovat odbourávání vlivu nezdravých vlivů, které nám brání cítit se dobře a mít hodně energie. Tyto vlivy mohou přicházet ze všech směrů - od sociálních médií, přes nezdravou stravu a až po závislosti na drogách nebo alkoholu. Dopaminový detox Ti pomůže zbavit se těchto škodlivých vlivů a nastavit si nové zdravé návyky, které Tě posunou blíž k cíli.


Celkově se těchto 10 okruhů týká mnoha aspektů zdravého životního stylu a spojením všech těchto prvků dohromady dosáhneš skvělého pocitu pohody, štěstí a zdraví. 

STAŇ SE NEJLEPŠÍ VERZÍ SEBE SAMA DÍKY SPOLUPRÁCI SE MNOU!


POTKÁVAT SE MŮŽEME I PŘI ŘEŠENÍ JEN JEDNOHO KONKRÉTNÍHO "PROBLÉMU"! KAŽDOPÁDNĚ PO NĚKOLIKALETÉ ZKUŠENOSTI VÍM, ŽE VŠE JE V ŽIVOTĚ PROPOJENÉ A JEDNA OBLAST ŽIVOTA JE NAPOJENA NA DALŠÍ A PROTO DÁVÁ SMYSL ŘEŠIT VĚCI CELOSTNĚ A VYLADIT SVŮJ ŽIVOT OD ZÁKLADŮ!

Koučování a mentorování je efektivním nástrojem pro dosažení osobních a profesních cílů, je prostředkem k všestrannému rozvoji člověka. Jako metoda otevírá v koučovaném člověku jeho potenciál.

Jestliže cítíš, že si potřebuješ ujasnit změnu, nad kterou stále přemýšlíš, jestliže víš, že existují různé překážky, které Ti brání plně využít vlastních sil, koučování a mentorování je vhodnou metodou pro Tebe!

Jako kouč pokládám vhodně mířené otázky, plně Ti naslouchám a povzbuzuji k plnému využití Tvých schopností. Stanovíme si cíle, kterých chceš dosáhnout. S mojí podporou prozkoumáme a tvoříme vhodnou cestu k tomuto cíli. Pokud je celý proces v souladu s Tvým vnitřním přesvědčením, dochází k posilování sebeuvědomění a sebeúcty. Přes tyto vnitřní procesy se rozšiřuje i pole Tvých možností.

Specializuji se primárně na LIFE (životní) koučování a mentorování! Je to speciálně navrženo pro jednotlivce, a zaměřuje se na celkový úspěch a pokrok. Životní koučink a mentorování je motivační, inspirativní, vzrušující a vede k akci. Životní koučink pomáhá jednotlivci podívat se na to, kde teď je a kde by rád byl. Zvyšování povědomí a podpora jednotlivce, aby převzal odpovědnost pro vlastní život, pomůže jednotlivci probudit vlastní výzvy a pohybovat se kupředu rychleji než si kdy dokázal představit.

Stručně řečeno: Během naší spolupráce si uděláš jasno, co opravdu chceš, zrevidujeme tvé přístupy a postoje. Na koučování a mentorování se mi líbí, že ctí a podporuje individualitu a jedinečnost člověka. Vztah klient - kouč vytváří bezpečné prostředí pro další růst člověka, který se díky tomu stává aktivním tvůrcem svého života.

CO JE POTŘEBNÉ SI ŘÍCT PŘED SPOLUPRACÍ:

  • Existuje rozdíl v tom, kde jsi nyní, a kde chceš být?
  • Jsi otevřený/á spolupráci, koučování, mentorování, ochotný/á se učit a růst?
  • Jsi připraven/a jednat právě teď?
  • Jsi ochotný/á převzít za svůj rozvoj 100% odpovědnost?

VÝHODY SPOLUPRÁCE SE MNOU

Získáš vše potřebné pro svůj rozvoj, pro splnění svých snů a cílů, pro šťastný život ve fungujícím zdravém těle!

Více naplnění - Určíš si své cíle a začneš pracovat na jejich dosažení, staneš se spokojenější, tvůj život nabere na síle díky poznaným informacím, tvořivosti a kreativitě.

Zvýšená produktivita - Vyřešíš si problémové oblasti a nastavíš si  prioritní činnosti. V důsledku toho se staneš efektivnější.

Méně stresu - Společně budeme pracovat na věcech, které Ti odčerpávají energii a způsobují stres. Najdeš strategii k jeho odstranění a zaměříš se na to, co energii dává.

Radost z výsledků - Identifikuješ, co chceš dosáhnout, stanovíš si cíle a podpoříš svou odpovědnost k zapojení se do akce vpřed.

KOUČOVÁNÍ JE ÚŽASNÉ A RÁD TĚ POVEDU ZA TVÝMI SNY A CÍLI! 

Podívej se na ceny mých služeb a kontaktuj mě!

Konzultace zDARma

Úspěch našich setkání záleží na vzájemné důvěře. Nabízím zDARma úvodní rozhovor po telefonu nebo on-line, jako příležitost pro nás oba zjistit, zda si sedneme jako lidi a najdeme společný prostor pro spolupráci. V průběhu cca 15-30 min otevřeme možnosti, které Tě zajímají.