PODNIKEJ ODKUDKOLIV

ČEMU SE KE KOUČINKU A MENTOROVÁNÍ JEŠTĚ VĚNUJI A JAKÁ JE NAŠE MOŽNOST SPOLUTVOŘENÍ?

Rád užívám pojem "spolutvoření" namísto spolupráce. Nicméně často dostávám otázku, Honzo co to vlastně děláš?

Začínal jsem úplně od nuly, ve finále jako každý, jen stojí za to to připomínat, vzhledem k tomu, že máme často tendenci vidět jen špičku ledovce. Do roku 2019, když jsem pracoval jako obchodně-technický manager, jsem se rozhodl, že se naučím podnikat ONLINE. Věděl jsem, že zaměstnání mi moc svobody nepřinese a tradiční podnikání, kdy si na sebe ušijete pořádný ranec zodpovědností, finančních investicí, zaměstnanců atd., tak to taky není nic pro mě.... 

Postupem času jsem tedy v zaměstnání už nebyl šťastný a neviděl smysl pokračovat, protože bych žil život, že "musím do práce" a to mi nedělalo dobře. A tak jsem nakonec pochopil, že nové principy online podnikání, affliate programy, network marketing mají co do sebe, POKUD JE ČLOVĚK UCHOPÍ SPRÁVNĚ a naučí se podnikat na úrovni. 

Měl jsem samozřejmě pocit, že si potřebuju nechat otevřený zadní vrátka, tak jsem se k tomu ještě pustil do výživového poradenství a udělal jsem si certifikaci trenéra, protože to bylo je a bude stále žádaná profese... jen to má velký háček!Člověk musí být přítomný ve fitku nebo kanceláři, kde lidi dochází na osobní schůzky a tím je člověk "omezen" časem, možnostmi v rámci počtu klientů, placení nájmu, pernamentky do fitka, a mnoho dalšího.

Tak jsem se rozhodl, že se naplno pustím do on-line podnikání a to s možností odkudkoliv! To zahrnovalo projít si akreditovaným kurzem pro kouče (můj dlouholetý cíl a sen)  a naplno se pustit do níže popsaného projektu, který přináší časovou a situační (polohovou) svobodu!

Bylo to odvážné rozhodnutí, za které jsem dnes neskutečně vděčný.

Miluju osobní a podnikatelský rozvoj, nastavování zdravých návyků, využívání biohacků a sdílení všeho kolem toho...to je vysloveně můj šálek kávy. 

V rámci on-line projektů jsem se nejdříve pustil do jednoho multi-level marketingu, což byla skvělá zkušenost, ale vnímal jsem tam hodně stresu na základě udržování pozic, nespolupráce "kolegů" v týmu, lidi ve stejném projektu šli jeden proti druhému, za hodně práce –> málo peněz. Zůstával jsem stále v domění, že se to zlepší....ale nezlepšilo...naopak! Tak jsem musel udělat rozhodnutí!

K tomuto rozhodnutí a hlavně uvědomění mě moc pomohl nový podnikatelský koncept, ke kterému jsem se doslova prosnil. Je to koncept zvaný Social Retail a čím víc jsem se tomu díval "na zoubek" tím víc to všechno zapadalo do sebe.

Za celé 3 roky zkušenosti v klasickém network marketingu, což je koncept založený na tom, že "musíte" budovat tým, abyste uspěli, jsem viděl několik aspektů, které se mnou příliš neladili, ale musel jsem je respektovat. Najednou jsem objevil projekt, který přesně vychytal tyhle "mouchy" a mě to neskutečně nadchlo.

Co tím mám na mysli? Celý projekt funguje jako klasický podnikání, které je založené na vytváření obratů zákazníků, kdežto klasický network marketing je založen na rekrutování lidí do týmu. Pokud v klasickém network marketingu nemáte tým, nemáte šanci sáhnout si na lepší zisky, protože zisky jsou hlavně v budování týmu. A tohle byl kámen úrazu, který jsem sledoval několik let - většina lidí totiž neumí budovat tým, což by nebyl problem se naučit, ale problém je, že většina lidí ani nechce, aniž by o tom věděla. Nutí se do toho, protože to jinak nejde a doslova se trápí, že nejsou úspěšní. To je jen zlomek toho, co je v těchto starých systémech typické a nefunkční. Projekt založený na konceptu Social Retail teď úspěšně uvádíme na celý Evropský trh a zvedá se jedna velká vlna za druhou. Je neskutečný sledovat ty výsledky a radosti všech, kteří dřív měli pocit, že jsou k ničemu a že asi nikdy nebudou moct uspět. Najednou to tady jde. Je za tím samozřejmě chytrá produktivní práce, ale se systémem, který jsme vytvořili, to jde fakt JINAK. 🙂

Co je to Social Retail?

 • Dynamický podnikatelský koncept, kde podnikatel získá přístup na eshop, který už je nachystaný a může začít vydělávat od prvních obratů pěkné zisky.
 • Není nutné se kvalifikovat na jakési pozice a udržovat si je.
 • Slučuje to nejlepší z fungujících podnikatelských trendů - eshop, affiliate, frenčízing, network marketing
 • Zcela jiný přístup a energie, než v klasických network marketinových projektech
 • Založeno na vlastním Brandingu, namísto klasických NWM projektů, kde se propaguje značka společnosti
 • Jedinečný koncept pro budování zákaznické základny a skvělý VIP program, který zákazníci zbožňují
 • Zisky z obratů hned, bez nutnosti kvalifikovat se a držet jakési "pozice"
 • Chytrý inovativní affiliate program a program "Sdílej Lásku" kde si zákazníci sdílí promo kódy
 • Síla OPAKOVANÉ SPOŘEBY a možnost násobit své zisky a automatizovat obraty

Pro koho je projekt vhodný a s kým rád navážu spolutvorbu?

 • Ať už podnikáš, nepodnikáš, jsi z jakéhokoliv oboru, máš nebo ještě nemáš úspěšný podnikání a máš zároveň chuť rozvíjet další zdroj příjmu a bude ti to dávat smysl, tak tady se meze nekladou a příležitosti může využít každý dobrosrdečný člověk, který má chuť podnikat chytře, násobit své zisky, vydělávat, i když u toho není a to způsobem, že si budeš budovat svou ZNAČKU etickou cestou se záměrem lidem opravdu dávat hodnotu a pomáhat.
 • Speciálně teď jsem také velmi otevřený spolupráci s lidmi, kteří mají už bohaté zkušenosti především z network marketingu a chtějí dopřát lidem ve svém týmu víc úspěchů, než jak tomu statisticky běžně bývá. Jsi člověk, který neladí se starým způsobem a systémem budování byznysu? Pokud jsi naučený na staré manévry z MLM projektů, nutíš a naháníš lidi do týmu, přesdvědčuješ o funkčnosti produktů, posíláš zprávy lidem s nabídkama, komentuješ s týmem falešné komentáře na sociálních sítích atd., tak společnou cestu nenajdeme. Pokud je naopak toto přesně to, co s tebou taky neladí a chceš jít inovativní svobodnou cestou, pak můžeme spolutvořit.
 • Teď o to víc otevírám dveře na tuto podnikatelskou palubu pro nové podnikavé duše, se kterými si užijeme společnou jízdu, spolutvorbu a transfromace. Běží velmi speciální šance, které lze využít a mít o to zajímavější zisky.
 • Náš online systém je již po pár měsících dokonale připraven a proto trháme rekordy v obratech, aktuálně finalizujeme i speciální online virtuální asistenci pro ještě větší automatizaci pro naši komunitu, která ukazuje, co všechno je možné.

Pár referencí od lidí z projektu ❤️