TRANSFORMACE ŽIVOTA a MYSLI

NA CESTĚ TVOJÍ ZMĚNOU V ŽIVOTĚ TĚ MOHU PROVÉST TŘEMI ZPŮSOBY:

PRVNÍ ZPŮSOB je individuální, kde Ti postupně předám díky KOUČOVÁNÍ A MENTOROVÁNÍ své know-how a společně budeme parťáci na tvé cestě ke šťastnějšímu a radostnějšímu životu, budeš si postupně plnit své cíle, učit se důležitým základům zdravého životního stylu, praktikovat doporučené aktivity a zároveň i pochopíš, jak si plnit v životě vše, po čem toužíš! Celá spolupráce trvá minimálně 3 měsíce!

DRUHÝ ZPŮSOB, jak můžeš transformovat svůj život, tak je díky MENTÁLNÍMU TRÉNINKU, který probíhá ve skupince cca 10-ti lidí, potkáváme se 10 dní po sobě na cca 1 hodinu a předáme si 8 velice jednoduchých, ale neskutečně efektivních cvičení, které mění opravdu život! Budeš mít mocný nástroj pro šťastný život!

Pokud chceš udělat tu největší změnu v životě, tak doporučuji projít si výše uvedenými dvěma způsoby! Nepíšu to kvůli tomu, abych si vydělal více peněz :-) , ale kvůli tomu, že se oba způsoby jednak doplňují a jednak, že MENTÁLNÍ TRÉNINK je vhodnější dělat ve skupince lidí, než abych trénink předával individuálně!

TŘETÍ ZPŮSOB je on-line KURZ BUĎ FIT 2.0, který jsme společně s Radkem Bártou vytvořili pro lidi, co nemají čas na osobní či on-line setkávání, ale chtějí si změnit a transformovat svůj život z pohodlí domova v čase, kdy jim to nejvíce vyhovuje! Do kurze jsme předali naše znalosti a máme úžasné ohlasy! 

KOUČOVÁNÍ

A MENTOROVÁNÍ 

Chceš mít parťáka na své cestě k radostnějšímu životu, spokojenému tělu a plnit si své cíle?


MENTÁLNÍ 

TRÉNINK

Změn svůj život díky velice jednoduchým a efektivním cvičením díky patentované metodě!


ON-LINE KURZ 

BUĎ FIT 2.0

Najdeš ze veškeré komplexní informace ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu!


Pokud nevíš, jaký způsob je pro Tebe nejvhodnější, tak mi napiš a vybereme to, co Ti sedne nejvíce pro Tvojí potřebu!